Başakşehir, Serdar Aziz'le ilgileniyor mu? Açıklama geldi

Başakşehir, Serdar Aziz'le ilgileniyor mu? Açıklama geldi

Lider Medipol Başakşehir'de Başkan Göksel Gümüşdağ, transfer çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi.
Serdar Aziz'den sonra onun da bileti kesildi

Serdar Aziz'den sonra onun da bileti kesildi

Teknik direktör Fatih Terim’in sezonun ilk yarısında istenilen performansı gösteremeyen Eren Derdiyok’u Antalya kampına götürmeme kararı aldığı öğrenildi.
"Gol sorunumuzu çözer, mutlaka alalım"

"Gol sorunumuzu çözer, mutlaka alalım"

Şenol Güneş, Başkan Orman ile yaptığı görüşmede eski oyuncusunun alınmasını devam şartları arasında gösterdi. Yönetim Trabzonspor ile görüşmelere hız verdi.
Tolgay Arslan'da sıcak gelişme

Tolgay Arslan'da sıcak gelişme

Beşiktaş'ta kadro dışı bırakılan Tolgay Arslan takıma dönüyor. Özür dileyen Tolgay, Şenol Güneş'in onay vermesi halinde Antalya kampında yer alacak.

Kulüplerin birbirlerine karşı yazdıkları, işi ergenliğe vardıracak kadar komik açıklamaları bitmiyor.

Bu edebi ergenliklerin gerçek dilini, tapelerden küfür kıyametlerden biliyoruz ve o konuşmaları bilip bunları okuyunca açıklamalar daha da komik geliyor.

Maalesef bu komik açıklamaları ciddiye alanlar ve bu açıklamalar yüzünden gerilen gençler hala var. Yaşları gerçekten ergen olanlar bu ergence açıklamalardan etkileniyorlar tabi ki...

Fenerbahçe resmi sitesi yeni açıklama yaptı Süper Finale 11 gün kala... Lütfi Arıboğan'ın konuşmalarından nedense günler sonra açıklama yaptı! Maaşla çalışanlar bize cevap vermesinler gibi acayip şeyler söylemişler.

Bu FB, GS, BJK, TS gibi yüce kulüplerimizin maaşsız, çıkarsız, rantsız çalışan acayip onurlu yöneticileri tamamen amatör ruhla müthiş işler yapıyorlar da o yüzden maaşlı çalışan profesyonellerden gelen eleştirilere savaş açıyorlar sanırım.

Bakın gazete arşivlerinden... 12 Mayıs 2013 bitmiş ligin, derbi maçından şehit çıkaran ortam o günlerde nasıl doğmuştu.

Galatasaray'a ağır sözler

"Bu bir Galatasaray ananesidir, böyle bir gelenekleri vardır; her şeyi yapar, sonradan elini uzatma numarasına yatarlar. 2006'da Denizli'de şampiyonluğu kaybettik. Ancak sonradan öğrendik ki orada bazı olaylar olmuş, belgeler de ortada. 2006'da ağlıyorlardı, paraları yoktu. Şimdi bizi geçtiklerini söylüyorlar. Tabii ki geçersiniz, geçmemeniz için neden yok!"

Aynı gün Galatasaray'ın cevabı ise...

"Biz o başkanı kaale almıyoruz"

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Galatasaray'ı suçlayan sözlerine, Sarı-Kırmızılılar resmi internet sitesinden cevap verdi: “Tahrik ve tehdit dolu açıklamalar yapan bu spor kulübü başkanını kaale almıyoruz”

Bu açıklamalar neden derbi günü?

Şimdi bu yeni açıklamalar neden derbiye 11 gün kala? Hem de Arıboğan'ın konuşmasından günler sonra?

Bakın geçen gün Fenerbahçe'nin açıklamaları

Fenerbahçe'den Zehir zemberek açıklama

Fenerbahçe'den Galatasaray İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan'a sert yanıt: “Bu maliyetli tüccarların varlığı aldıkları yüksek ücrete bağlıyken, 100 yıllık camialara dil uzatmaları, hadsizliğin ötesinde terbiyesizliktir. Fenerbahçe'nin hafızasını ve nefretini ciddiye almayanlar, bunun bedelini ağır ödeyecektir”

Dün yine Ünal Aysal'ın açıklamaları ancak bu sefer bu açıklamaları manşetten değil de başka bir haberin içinden kopyala yapıştır yapacağım. Yani Burak'ın ölümünden sonra ağlatan köşe yazılarıyla, ağıtlarla gazete basanların gerçek samimiyetini görebiliriz. Bizzat Burak'ın ölümünden duydukları rahatsızlığı dile getirenlerin gerçekten nasıl şiddet yanlısı olduklarını anlayabilirsiniz.

Ünal Aysal'ın bu açıklamaları tabiki manşette değil

TFF Süper Kupa maçında ezeli rakipleri Fenerbahçe ile karşılaşacakları ve iki kulüp arasındaki yüksek tansiyonun hatırlatılması üzerine Aysal, "Bizim camialar olarak hiçbir zaman tansiyon içinde olmamız mümkün değil. Aynı topraklar üzerinde beraber yaşıyoruz ve bu mesleği yapıyoruz. Bunu dostluk, arkadaşlık ve sevgiyle yapmamız lazım. Kişiler arasında sürtüşmeler, tartışmalar olabilir. Camialar, kişilerin çok üzerindedir. Fenerbahçe ile şu veya bu şekilde bir barış ve beraber olma ortamı tekrardan yaşanacaktır" şeklinde konuştu."

Yani yorumu size bırakıyorum. Burak'ın gerçek katili kimlerdi? Ergen yaşta çocukların birbirini bıçaklayacak kadar gerilmesini sağlayanlar kimlerdi? Maaşsız, rantsız koltuklarına yapışanlar bugün "Fenerbahçe nefretini tadacaklar" diye gözdağı verip, dün tapelerde Fenerbahçe'ye ne dediler? "Severim öyle Fenerbahçe'yi mi" dediler? Bunu herkes anlıyordur sanırım çok da yoruma gerek yok...

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın!Sinan Yılmaz Köşe Yazıları