Başakşehir, Serdar Aziz'le ilgileniyor mu? Açıklama geldi

Başakşehir, Serdar Aziz'le ilgileniyor mu? Açıklama geldi

Lider Medipol Başakşehir'de Başkan Göksel Gümüşdağ, transfer çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi.
Serdar Aziz'den sonra onun da bileti kesildi

Serdar Aziz'den sonra onun da bileti kesildi

Teknik direktör Fatih Terim’in sezonun ilk yarısında istenilen performansı gösteremeyen Eren Derdiyok’u Antalya kampına götürmeme kararı aldığı öğrenildi.
"Gol sorunumuzu çözer, mutlaka alalım"

"Gol sorunumuzu çözer, mutlaka alalım"

Şenol Güneş, Başkan Orman ile yaptığı görüşmede eski oyuncusunun alınmasını devam şartları arasında gösterdi. Yönetim Trabzonspor ile görüşmelere hız verdi.
Tolgay Arslan'da sıcak gelişme

Tolgay Arslan'da sıcak gelişme

Beşiktaş'ta kadro dışı bırakılan Tolgay Arslan takıma dönüyor. Özür dileyen Tolgay, Şenol Güneş'in onay vermesi halinde Antalya kampında yer alacak.
Muğdat Çelik'e talip var

Muğdat Çelik'e talip var

Spor Toto Süper Lig'de sezonun ilk yarısını 17 puanla 15'inci sırada tamamlayan Akhisarspor'da transfer çalışmaları hız kazandı.
İşte Atatürk'ün tuttuğu takım

İşte Atatürk'ün tuttuğu takım

Ankaralı ünlü koleksiyoner Muhammet Yüksel, Mutafa Kemal Atatürk'ün tuttuğu takımı gösteren o belgeyi ortaya çıkardı...
Instagram'ın yeni gözdesi!

Instagram'ın yeni gözdesi!

Instagram'ın yeni gözdesi Olya Abramovich seksi pozlarıyla yürek hoplatıyor.
Barmenlikten modelliğe

Barmenlikten modelliğe

27 yaşındaki Kanadalı Misa Campo, California'da barmenlik yaptığı sırada bir fotoğrafçı tarafından keşfedilerek modelliğe adım attığını açıkladı.

Ünal Aysal başkan seçildiği zaman Türk sporunda bugüne kadar görmediğimiz bir vaatte bulundu: “Beni ekranlarda fazla görmeyeceksiniz.”

O zamanlar inanılması zor gelen bu vaat kısa süre içinde bizzat Ünal Aysal tarafından taca gönderildi.

Belki daha sonra fikrini değiştirip bu sükunet yöntemini uygulama konusunda riske girmek istememiş ve vaadini yan çizginin dışına yuvarlamış olabilir. Kesin olan tek bir şey var, o da bu vaadin yerine getirilmediğidir.

“Çok konuşan, çok hata yapar” derler. Geçmişte de Ünal Aysal kimi zaman kendini tutamadığından kimi zamansa Türkçe’deki bazı “terim”lere hakim olamamasından dolayı ertesi gün demeçlerini düzeltmek zorunda kalmıştır.

Madem öyle, neden bu konuşma hevesi ve görünme ısrarı ? İyi niyetli olalım. Bu, kulübün marka bilinirliliği için yapılan bir taktik de olabilir.

Yine de merak ediyorum: her ay yerli-yersiz “Başkanın Ajandası” diye bir program yapmanın bugüne kadar bir getirisi oldu mu yoksa o programlarda söylenen sözler kulübü sıkıntıya mı soktu ?

Adnan Polat başkanlık yaptığı dönemde muhalefet hep konuşurdu. Adnan Polat buna tepki olarak: “Güvenlik kamerası görseler konuşacaklar” demişti. Başkanlıktan, eski başkanlığa geçiş yaptıktan sonra bizzat eleştirdiği kişilerden biri oldu. Bir noktaya kadar anlaşılabilir olsa da o konuşmalar kulübe zarar vermekten başka bir işe yaramadı.

Şimdi aynı hatayı Ünal Aysal, üstelik görevdeyken yapıyor. Verdiği vaade rağmen bardağı taşıran son damlayı kendi damıtıyor.

Yapılması gerekenler basit: O bardağı dudak paysız bırakan sıkıntı neyse önünü kesmek. Daha sonra da o son damlayı üstüne bindirmemek. Bunlar imkansız işler değil. Aksine, adeta yöneticiliğin tanımıdır. Başlangıç olarak, çok yormasak sesimizi yeter.

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın!Tümer Topal Köşe Yazıları