Başakşehir, Serdar Aziz'le ilgileniyor mu? Açıklama geldi

Başakşehir, Serdar Aziz'le ilgileniyor mu? Açıklama geldi

Lider Medipol Başakşehir'de Başkan Göksel Gümüşdağ, transfer çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi.
Serdar Aziz'den sonra onun da bileti kesildi

Serdar Aziz'den sonra onun da bileti kesildi

Teknik direktör Fatih Terim’in sezonun ilk yarısında istenilen performansı gösteremeyen Eren Derdiyok’u Antalya kampına götürmeme kararı aldığı öğrenildi.
"Gol sorunumuzu çözer, mutlaka alalım"

"Gol sorunumuzu çözer, mutlaka alalım"

Şenol Güneş, Başkan Orman ile yaptığı görüşmede eski oyuncusunun alınmasını devam şartları arasında gösterdi. Yönetim Trabzonspor ile görüşmelere hız verdi.
Tolgay Arslan'da sıcak gelişme

Tolgay Arslan'da sıcak gelişme

Beşiktaş'ta kadro dışı bırakılan Tolgay Arslan takıma dönüyor. Özür dileyen Tolgay, Şenol Güneş'in onay vermesi halinde Antalya kampında yer alacak.
Muğdat Çelik'e talip var

Muğdat Çelik'e talip var

Spor Toto Süper Lig'de sezonun ilk yarısını 17 puanla 15'inci sırada tamamlayan Akhisarspor'da transfer çalışmaları hız kazandı.
İşte Atatürk'ün tuttuğu takım

İşte Atatürk'ün tuttuğu takım

Ankaralı ünlü koleksiyoner Muhammet Yüksel, Mutafa Kemal Atatürk'ün tuttuğu takımı gösteren o belgeyi ortaya çıkardı...
Instagram'ın yeni gözdesi!

Instagram'ın yeni gözdesi!

Instagram'ın yeni gözdesi Olya Abramovich seksi pozlarıyla yürek hoplatıyor.
Barmenlikten modelliğe

Barmenlikten modelliğe

27 yaşındaki Kanadalı Misa Campo, California'da barmenlik yaptığı sırada bir fotoğrafçı tarafından keşfedilerek modelliğe adım attığını açıkladı.

Gaziantepspor - Galatasaray maçı sonrası birçok sporseverin maç öncesi yaşananlarla ilgili üzüntüsünün maç sonuna sirayet ettiğini gördüm. Haksızlar.

Ben şahsen emniyetin biber gazı uygulamalarını destekliyorum.

Kadın - çocuk demeden taraftar grubunun üzerine su gibi kimyasal gaz sıkılması elbetteki büyük bir faciayı önlemiş ve düzeni sağlamıştır. Aksi takdirde insanlar ellerindeki resmi biletlerle içeri girmek isterlerdi veya mazallah daha kötüsü nefessiz kalarak sahaya dalmak zorunda kalabilirler, acı içinde baygınlık geçirebilirlerdi.

Elinde yarısı yenmiş simidiyle gözyaşları içinde babasına sarılan mavi gözlü çocuğun ve sahanın ortasında soluduğu kimyasal gaz nedeniyle nefessiz kalan minik delikanlının hain planları da böylece son bulmuş oldu.

Olayların suçlusunun, bugüne kadar hep adaletin temsilcisi olmuş kaynaklarca “sahte biletliler” ve  “kapıları kıranlar” olduğunun anında belirlenmesi iyi oldu yoksa Gaziantepspor yönetiminin bir önceki iç saha maçı bilet fiyatlarının 20 katına satış yapması yetmezmiş gibi bir de fazla bilet basarak bu faciaya davetiye çıkardığını zannedebilir, çalışmayan turnikelerden onları sorumlu tutabilirdik.

Bir kez daha buradan emniyetimize düzeni sağladıkları ve elinde sirke şişesi gibi tehlikeli bir nesne olanların kafasına ateş ettikleri için teşekkür ediyoruz.

Artık tenis tabiriyle “Galatasaray için 3 kez şampiyonluk sayısı” diyebiliriz.

Taraftarlar bir kez daha “Mayıslar bizim” sloganını söylemeye hazırlanıyorlar.

İzin verin, ayın 1’inden son gününe kadar her sabah, çocuklar da diyebilsinler:

“Mayıslar bizim”

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın!Tümer Topal Köşe Yazıları