Başakşehir, Serdar Aziz'le ilgileniyor mu? Açıklama geldi

Başakşehir, Serdar Aziz'le ilgileniyor mu? Açıklama geldi

Lider Medipol Başakşehir'de Başkan Göksel Gümüşdağ, transfer çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi.
Serdar Aziz'den sonra onun da bileti kesildi

Serdar Aziz'den sonra onun da bileti kesildi

Teknik direktör Fatih Terim’in sezonun ilk yarısında istenilen performansı gösteremeyen Eren Derdiyok’u Antalya kampına götürmeme kararı aldığı öğrenildi.
"Gol sorunumuzu çözer, mutlaka alalım"

"Gol sorunumuzu çözer, mutlaka alalım"

Şenol Güneş, Başkan Orman ile yaptığı görüşmede eski oyuncusunun alınmasını devam şartları arasında gösterdi. Yönetim Trabzonspor ile görüşmelere hız verdi.
Tolgay Arslan'da sıcak gelişme

Tolgay Arslan'da sıcak gelişme

Beşiktaş'ta kadro dışı bırakılan Tolgay Arslan takıma dönüyor. Özür dileyen Tolgay, Şenol Güneş'in onay vermesi halinde Antalya kampında yer alacak.
Muğdat Çelik'e talip var

Muğdat Çelik'e talip var

Spor Toto Süper Lig'de sezonun ilk yarısını 17 puanla 15'inci sırada tamamlayan Akhisarspor'da transfer çalışmaları hız kazandı.
İşte Atatürk'ün tuttuğu takım

İşte Atatürk'ün tuttuğu takım

Ankaralı ünlü koleksiyoner Muhammet Yüksel, Mutafa Kemal Atatürk'ün tuttuğu takımı gösteren o belgeyi ortaya çıkardı...
Instagram'ın yeni gözdesi!

Instagram'ın yeni gözdesi!

Instagram'ın yeni gözdesi Olya Abramovich seksi pozlarıyla yürek hoplatıyor.
Barmenlikten modelliğe

Barmenlikten modelliğe

27 yaşındaki Kanadalı Misa Campo, California'da barmenlik yaptığı sırada bir fotoğrafçı tarafından keşfedilerek modelliğe adım attığını açıkladı.

Geçen yıl Türk Telekom Arena’da düzenlenen Bon Jovi konserinden sonra zemin ısıtma sisteminin borularının kırıldığını, sahnenin kurulduğu yerde bir karışlık çökme meydana geldiğini öğrenmiştik.

Bon Jovi konseri öncesi sahnenin ağırlığı da sahanın dayanıklılığı da ölçülebilir değerler içinde olduğuna göre daha en başından böyle bir organizasyona onay vermemek lazımdı.

Galatasaray yöneticisi Sayın Ebru Köksal twitter üzerinden yaptığı açıklamayla, elde edilen gelirle zarar arasındaki cüzzi farkın ne kadar olduğunu açıklamış ve hafızam beni yanıltmıyorsa bu tarz organizasyonları düzenlemeye karşı isteksizliklerini belirtmişti. (Bu bilgileri teyit ettirmek için Sayın Ebru Köksal’a ulaşmak istedim ama yanıt alamadım.)

Yeni stadyum projeleri furyası başladı başlayalı bu lüks stad projeleri hep aynı içi boş cümlelerle pazarlanır. 7 gün 24 saat yaşayan bir merkez, tiyatrolar, konserler, taraftarın evi gibi hissedeceği vakit geçirebileceği vs...

Birincil olarak sportif amaçla hizmete açılmış bir eser, ülke konjonktürü sebebiyle bir siyasi parti kongresine ve sportif olmayan ama “olimpiyat”lı bir organizasyona evsahipliği yaptı. Taraftarın evine davetsiz misafirler girdi kapı pencere kırarak. Yurtdışında spor ayakkabı haricinde bir ayakkabıyla basılması yasak olan o çimlere kösele ayakkabı bereketi geldi.

Bırakın taraftarın kendini evinde hissetmesini, stadyumu ve çimleri iki saniyeliğine şehir dışından gelen arkadaşınıza göstermek isteseniz sizden 27.5 liraya talep ederek istemediğiniz bir turu attırmaya çalışıyorlar. 27.5 lira verirseniz siz de kösele ayakkabıyla çimlere basabilirsiniz.

Kısacası o stadyumların taraftara ait olduğu falan yok. İsimlerini en köklü kulüplerimizden almış ‘dev’ şirketlere aitler, kimi zaman ‘dev’ organizasyonlara kimi zaman da ‘dev’ şarkıcılara veriyorlar ruhlarını hepsi bu. Siz atkı almaya devam edin, gerisi ‘dev’ler için önemli değil.

Madonna da parasını vermiş işte. Basacak çimlere. Kıracak tabi boruları. Köselesi olsaydı onunla da basardı.

Ben şahsen Cluj maçında kaybedilen puanlar sonrası altına girilebilecek maddi külfeti düşünmek istemiyorum. Benim işim değil. İşi bunları düşünmek olan ‘profesyonel’lerse nedense konumuz dışı.

Konumuza Madonna. Davetiyesi olanlar en önden izliyor.

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın!Tümer Topal Köşe Yazıları