Başakşehir, Serdar Aziz'le ilgileniyor mu? Açıklama geldi

Başakşehir, Serdar Aziz'le ilgileniyor mu? Açıklama geldi

Lider Medipol Başakşehir'de Başkan Göksel Gümüşdağ, transfer çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi.
Serdar Aziz'den sonra onun da bileti kesildi

Serdar Aziz'den sonra onun da bileti kesildi

Teknik direktör Fatih Terim’in sezonun ilk yarısında istenilen performansı gösteremeyen Eren Derdiyok’u Antalya kampına götürmeme kararı aldığı öğrenildi.
"Gol sorunumuzu çözer, mutlaka alalım"

"Gol sorunumuzu çözer, mutlaka alalım"

Şenol Güneş, Başkan Orman ile yaptığı görüşmede eski oyuncusunun alınmasını devam şartları arasında gösterdi. Yönetim Trabzonspor ile görüşmelere hız verdi.
Tolgay Arslan'da sıcak gelişme

Tolgay Arslan'da sıcak gelişme

Beşiktaş'ta kadro dışı bırakılan Tolgay Arslan takıma dönüyor. Özür dileyen Tolgay, Şenol Güneş'in onay vermesi halinde Antalya kampında yer alacak.
Muğdat Çelik'e talip var

Muğdat Çelik'e talip var

Spor Toto Süper Lig'de sezonun ilk yarısını 17 puanla 15'inci sırada tamamlayan Akhisarspor'da transfer çalışmaları hız kazandı.
İşte Atatürk'ün tuttuğu takım

İşte Atatürk'ün tuttuğu takım

Ankaralı ünlü koleksiyoner Muhammet Yüksel, Mutafa Kemal Atatürk'ün tuttuğu takımı gösteren o belgeyi ortaya çıkardı...
Instagram'ın yeni gözdesi!

Instagram'ın yeni gözdesi!

Instagram'ın yeni gözdesi Olya Abramovich seksi pozlarıyla yürek hoplatıyor.
Barmenlikten modelliğe

Barmenlikten modelliğe

27 yaşındaki Kanadalı Misa Campo, California'da barmenlik yaptığı sırada bir fotoğrafçı tarafından keşfedilerek modelliğe adım attığını açıkladı.

“Hiçbirimiz Avrupa’ya gitmeyelim.”

29 Ocak 2012

" Türk takımları Avrupa’dan men edilecek denilirken, şimdi 2 takım çeyrek finalde. Tabii ki burada federasyonumuzun çizdiği rota ve yaptıkları, bana göre biraz takdir topluyor, biraz da teşekkür bekliyor.“

18 Mart 2013

Bu iki ifade aynı kişiye ait değil.

İlki Beşiktaş eski başkanı Yıldırım Demirören’e ait.

İkincisiyse Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören’e ait.

Misal:

Beşiktaş eski başkanı Yıldırım Demirören; Guti, Quaresma, Tabata, Del Bosque gibi isimlere ödediği paralarla Beşiktaş’ı iflasın eşiğine getiren kişiydi.

“Atanmış” TFF Başkanı Demirören ise: Digiturk’ün 2. Lig ve 3. Lig takımlarına sponsor olduğu törende büyük bir ciddiyetle: “Bazı kulüplerimiz maalesef yıldız oyunculara yönelip paraları çarçur ediyorlar, biraz daha altyapıya eğilmek gerekli.” minvalinde bir konuşma yapan akil bir adam.

Bu hafta çıkan haberlere göre şike cezalarında tecil ve erteleme olmamasına rağmen ilgili yasadaki yeni bir düzenlemeyle şikeden ceza çıkarsa ertelenebilecek.

Yani böyle bir durumda Aziz Yıldırım’ın cezası onansa bile, 5 yıl suç işlemediği takdirde başkanlığı devam edebilecek ve cezasını çekmeyecek.

Bu konuda Beşiktaş eski başkanı Yıldırım Demirören’den bir beklentim yok ama yukarıdaki sözlerine bakılırsa “Atanmış” TFF Başkanı Demirören bu duruma şiddetle itiraz edecek ve adaletin yerini bulmasını talep edecek kadar önemli bir kanaat önderi.

Geçtiğimiz hafta “ Bizim Lösemili Çocuklar Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanlığı’na Demirören getirildi” haberini okuyunca tüylerim ürperdi. Haberin detayına bakınca ismi geçen Demirören’in Yıldırım Demirören değil Baba Demirören olduğunu gördüm ve nispeten rahatladım.

Çünkü Beşiktaş eski başkanı Yıldırım Demirören, “Bizim Lösemili Çocuklar” kuruluşu bir vakıf olmasına rağmen, onlara da bir şekilde iflas bayrağını çektirebilirdi...

Ama TFF Başkanı Demirören öyle mi ya?

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın!Tümer Topal Köşe Yazıları