Başakşehir, Serdar Aziz'le ilgileniyor mu? Açıklama geldi

Başakşehir, Serdar Aziz'le ilgileniyor mu? Açıklama geldi

Lider Medipol Başakşehir'de Başkan Göksel Gümüşdağ, transfer çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi.
Serdar Aziz'den sonra onun da bileti kesildi

Serdar Aziz'den sonra onun da bileti kesildi

Teknik direktör Fatih Terim’in sezonun ilk yarısında istenilen performansı gösteremeyen Eren Derdiyok’u Antalya kampına götürmeme kararı aldığı öğrenildi.
"Gol sorunumuzu çözer, mutlaka alalım"

"Gol sorunumuzu çözer, mutlaka alalım"

Şenol Güneş, Başkan Orman ile yaptığı görüşmede eski oyuncusunun alınmasını devam şartları arasında gösterdi. Yönetim Trabzonspor ile görüşmelere hız verdi.
Tolgay Arslan'da sıcak gelişme

Tolgay Arslan'da sıcak gelişme

Beşiktaş'ta kadro dışı bırakılan Tolgay Arslan takıma dönüyor. Özür dileyen Tolgay, Şenol Güneş'in onay vermesi halinde Antalya kampında yer alacak.
Muğdat Çelik'e talip var

Muğdat Çelik'e talip var

Spor Toto Süper Lig'de sezonun ilk yarısını 17 puanla 15'inci sırada tamamlayan Akhisarspor'da transfer çalışmaları hız kazandı.
İşte Atatürk'ün tuttuğu takım

İşte Atatürk'ün tuttuğu takım

Ankaralı ünlü koleksiyoner Muhammet Yüksel, Mutafa Kemal Atatürk'ün tuttuğu takımı gösteren o belgeyi ortaya çıkardı...
Instagram'ın yeni gözdesi!

Instagram'ın yeni gözdesi!

Instagram'ın yeni gözdesi Olya Abramovich seksi pozlarıyla yürek hoplatıyor.
Barmenlikten modelliğe

Barmenlikten modelliğe

27 yaşındaki Kanadalı Misa Campo, California'da barmenlik yaptığı sırada bir fotoğrafçı tarafından keşfedilerek modelliğe adım attığını açıkladı.

Sedat İncesu 1994 yılında dizinden yaşadığı problem sonrası Türkiye’de bir spor branşını dünyanın zirvesine çıkaracağını ve imkansızı başardıktan sonra “iyi ki sakatlanmışım” diyeceğini bilmiyordu.

2000 yılında da çalıştırdığı takımla yaptığı toplantıda bu işi en tepelere çıkaracağını söylediği zaman kimse ona inanmamıştı. Sonuç: 4 kıtalararası şampiyonluk.

Adı futbol değil bu sporun. Bu yüzden İncesu’nun arabasıyla öğrencilerini evlerinden alıp antrenman bitiminde tekrar evlerine bıraktığını bilmenizin imkanı yok. Takımın ceplerinde son kalan bozuklukları birleştirerek servis arabasına ancak 15 TL lik mazot alarak antremana gittiği günler olduğunu da bilmenize imkan yok.

Böyle yapacaksanız da bilmeyin. Gelmeyin o salonlara. Galatsaray’lısı Beşiktaş’lısı o an parkede olan kim varsa alınlarından öpmek için girmeniz lazım sahaya kafalarına demirle vurmak için veya gözleri gibi baktıkları sandalyelerini parçalamak için değil.

Emniyet ve Federasyon yetkililerine 45 dakika dil döktü İncesu. Maç yapmaktan korktukları ima edilmiş. Kıtalararası Şampiyon Takım, parkeye çıkmaya korkmuş. Emniyet ve federasyon yetkilileri maç ertelenirse yine gelmek zorunda kalacaklarından korkmamış yani. Müsterih olun.

Maçtan sonra Sedat Hoca demiş ki:

“belki de aynı sınıfta okuyan, yan yana yemek yiyen, tesadüf ortak tanıdıklarının nikahında mutluluğu paylaşan, askerde omuz omuza vatanını koruyan, milli takımlarımız galip geldiğinde yan yana sevinen, sadece farklı renklere gönül veren kardeşlerimizin, dostlarımızın, gençlerimizin birbiri ile kavga etmelerini ne gönlüm ne de vicdanım kabullenemiyor. tekrar tüm kalbimle belirtiyorum, benim öz evladım da olsa rakip taraftarın da veya kendi taraftarımın da acısı benim için aynı acıdır. küfürsüz, kavgasız, acısız, sporun sadece oyun olduğu, mücadelenin hem kazananın hem de kaybedenin alkışlandığı ve bu oyun sonrası yan yana salonlardan stadlardan çıkılıp kimseyi incitmeyecek esprilerle iğnelemelerle evlerimize gitsek. sizler harçlıklarınızdan ayırdıklarınızla gönül verdiğiniz renkleri izlemek için gelirken kavgayı körükleyenlerin cepleri doluyor lütfen bunu unutmayın. yan yana maç izlenebilecek günler görmek dileği ile... bu son olsun...”

“Bir bakarlar kişiye, söyleyene, karar verirler...” demişti Aykut Kocaman. Gelin siz bu cümleyi doğru yerde, doğru amaç için kullanın. Sedat İncesu’ya, söylediklerine bakın ve karar verin. Bu son olsun. Böyle yapacaksanız gelmeyin.

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın!Tümer Topal Köşe Yazıları