Şampiyonlar Ligi'nde gecenin sonuçları

Şampiyonlar Ligi'nde gecenin sonuçları

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde günün karşılaşmaları sona erdi. Günün flaş sonucu Rusya temsilcisi CSKA Moskova'dan gelirken, milli futbolcumuz Cengiz Ünder'in şov yaptığı karşılaşmada Roma, Viktoria Plzen'i 5-0 mağlup etti.
Quaresma yine 1 numara

Quaresma yine 1 numara

Beşiktaş'ta forma satışında zirveyi Alman file bekçisi Loris Karius'a kaptıran Portekizli futbolcu Ricardo Quaresma, iki hafta sonra tekrar 1 numaraya yükseldi.
Cristiano Ronaldo'nun başı dertte

Cristiano Ronaldo'nun başı dertte

Juventus’un süperstarı Cristiano Ronaldo’nun tekrar başına dert açan tecavüz suçlamasının yankıları devam ediyor.
Dipten zirveye! Sadece 2 puan

Dipten zirveye! Sadece 2 puan

Ankaragücü’nü devirip 13 puana ulaşan ve lider Galatasaray’la arasındaki puan farkını 2’ye indiren Antalya, sezon başında döndüğü uçurumun kenarından zirve merdivenlerini müthiş bir öyküyle çıktı. İşte o yolculuk...
Çok konuşulan takım elbisenin fiyatı dudak uçuklattı

Çok konuşulan takım elbisenin fiyatı dudak uçuklattı

İspanyol devi Barcelona’lı oyuncuların, Şampiyonlar Ligi’nde bu akşam Tottenham’la oynayacağı maç öncesi giydiği takım elbiseler olay yarattı.
İstatistiklere Trabzonspor damgası

İstatistiklere Trabzonspor damgası

Trabzonspor, 7 haftalık periyotta sonuç olarak inişli-çıkışlı bir performans sergilese de istatistiksel olarak takımın ortaya koyduğu başarı teknik heyeti memnun etti.
3 yıllık imzayı attı

3 yıllık imzayı attı

Fenerbahçe, 15 yaşındaki altyapı oyuncusu Ömer Faruk Beyaz'la 3 yıllık profesyonel sözleşme imzaladı.
Trezeguet'de son dakika

Trezeguet'de son dakika

Kasımpaşa Kulübü, futbolculardan Trezeguet, Ramazan Köse ve Diagne'nin sözleşmeleriyle ilgili bir açıklama yaptı.

Fenerbahçe, Beşiktaş ve Başakşehir'in olası rakipleri belli oldu

UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi’nde play-off turu kuraları bugün çekildi.

Fenerbahçe, Beşiktaş ve Başakşehirin olası rakipleri belli oldu

UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi'nde play-off turu kura çekimi, İsviçre'nin Nyon kentinde yapıldı.

Fenerbahçe, Benfica'yı elemesi halinde seribaşı olacak. Bu turun galibi, Ukrayna ile Rus takımlarının, kurallar gereği karşı karşıya gelememesi nedeniyle PAOK - Spartak Moskova eşleşmesinin galibiyle gruplara kalmak için mücadele edecek. Fenerbahçe, Benfica'yı elediği takdirde Play-Off'taki ilk maçını evinde oynayacak.

Fenerbahçe, bu turda Benfica'ya elendiği takdirde ise UEFA Avrupa Ligi gruplarına doğrudan katılacak.

Play-off turunda ilk maçlar 21-22 Ağustos, rövanş maçları ise 28-29 Ağustos tarihlerinde oynanacak.

UEFA AVRUPA LİGİ

3. ön eleme turunda mücadele eden Türk takımlarından Beşiktaş, LASK  Linz'i elerse Nordsjaelland-Partizan, Medipol Başakşehir ise Burnley'i geçerse Olympiakos-Luzern eşleşmesinin galibiyle karşılaşacak.

Play-off turunda ilk maçlar 23 Ağustos, rövanşları ise 30 Ağustos'ta  oynanacak.

İŞTE ŞAMPİYONLAR LİGİ PLAY-OFF TURUNDAKİ TÜM EŞLEŞMELER

Kızılyıldız - Spartak Trnava v Salzburg - Shkëndija

Karabağ - BATE v PSV

Young Boys v Astana - Dinamo Zagreb

Malmö - Vidi v Celtic – AEK

Benfica - Fenerbahçe v PAOK - Spartak Moskova

Standard Liege - Ajax v Slavia Prag - Dynamo Kyiv

İŞTE UEFA AVRUPA LİGİ PLAY-OFF TURUNDAKİ TÜM EŞLEŞMELER

Olimpija Ljubljana (Slovenya)-Helsinki (Finlandiya) / Kızılyıldız  (Sırbistan)-Spartak Trnava (Slovakya)

Hapoel Beer Sheva (İsrail)-APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) / Astana  (Kazakistan)-Dinamo Zagreb (Hırvatistan)

Cork City (İrlanda)-Rosenborg (Norveç) / Salzburg  (Avusturya)-Shkendija (Makedonya)

Legia Varşova (Polonya)-Dudelange (Lüksemburg) / Alashkert  (Ermenistan)-Cluj (Romanya)

Spartaks Jurmala (Letonya)-Suduva (Litvanya) / Celtic (İskoçya)-AEK  (Yunanistan)

Sheriff (Moldova)-Valur (İzlanda) / Karabağ (Azerbaycan)-BATE  (Belarus)

Malmö (İsveç)-MOL Vidi (Macaristan) / The New Saints  (Galler)-Midtjylland (Danimarka)

Torpedo Kutaisi (Gürcistan)-Kukesi (Arnavutluk) / Ludogorets  (Bulgaristan)-Zrinjski (Bosna Hersek)

Sigma (Çekya)-Kairat (Kazakistan) / Sevilla (İspanya)-Zalgiris  (Litvanya)

Sarpsborg (Norveç)-Rijeka (Hırvatistan) / Pyunik (Ermenistan)-Maccabi  Tel Aviv (İsrail)

Jagiellonia (Polonya)-Gent (Belçika) / Mariupol (Ukrayna)-Bordeaux  (Fransa)

Nordsjaelland (Danimarka)-Partizan (Sırbistan) / Beşiktaş-LASK Linz  (Avusturya)

Slovan Bratislava (Slovakya)-Rapid Wien (Avusturya) / Hajduk Split  (Hırvatistan)-FCSB (Romanya)

Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi)-Dinamo Brest (Belarus) / Vitesse  (Hollanda)-Basel (İsviçre)

Glasgow Rangers (İskoçya)-Maribor (Slovenya) / Ufa (Rusya)-Progres  Niederkorn (Lüksemburg)

Hapoel Haifa (İsrail)-Atalanta (İtalya) / CSKA Sofya  (Bulgaristan)-Kopenhag (Danimarka)

Dinamo Minsk (Belarus)-Zenit (Rusya) / Hibernian (İskoçya)-Molde  (Norveç)

Trencin (Slovakya)-Feyenoord (Hollanda) / Sturm Graz (Avusturya)-AEK  Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi)

Genk (Belçika)-Lech Poznan (Polonya) / Spartak Subotica  (Sırbistan)-Brondby (Danimarka)

Olympiakos (Yunanistan)-Luzern (İsviçre) / Medipol Başakşehir-Burnley  (İngiltere)

Zorya (Ukrayna)-Braga (Portekiz) / Leipzig (Almanya)-Universitatea  Craiova (Romanya)


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın!


güncel
Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi grubu son maçında deplasmanda Leipzig ile oynayacağı maçı yönetecek hakem belli oldu....
Beşiktaş'ın beraberlik golünü atarak üst turu getiren Talisca, maç sonunda açıklamalar yaptı....
Beşiktaş'ın başarılı defans oyuncusu Pepe, maçın ardından açıklamalar yaptı....
Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Porto karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu....
Şampiyonlar Ligi'nde Porto'yu Vodafone Park'ta ağırlayacak olan Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş ve tecrübeli kaleci Fabri ile...
Avrupa futbolunun kulüpler düzeyindeki bir numaralı organizasyonu UEFA Şampiyonlar Ligi'nin 3. haftası, E, F, G ve H...